Jdi na obsah Jdi na menu

SPř B- víkend 23.-24.10. = 2 výhry !

24. 10. 2010

23.10.  Aritma - SK Třeboradice  11 : 1  ( 5: 0, 3:0, 3:1 )      5+1

V soutěži 5+1 jsme nastoupili v sobotu dopoledne proti týmu z Třeboradic. Brzy jsme se střelecky prosadili a rozhodli utkání. Podali jsme průměrný, místy nadprůměrný výkon. Utkání ale nebylo tak jednoduché,jak naznačuje výsledek. Důležitá byla naše snaha hrát fotbal, některé naše branky byly velmi hezké, rozstřílel se Lukáš Š.

Trochu úzkostlivě tentokrát pískal rozhodčí ( na obě strany). Líbilo se mi sice jeho pískání při strkanicích hráčů před standartními situacemi, s tím se často nesetkáváme a je to naprosto v pořádku, ale jinak pískal až příliš ( i běžné souboje,oboustranně) a neponechával výhodu ve hře. Tím se utkání příliš kouskovalo.

Jinak dost šancí jsme opět neproměnili, ale soupeře ( i s jeho hráči roč. 2000 v sestavě) jsme přehráli celkem jasně.

Nastoupili :  Beran M. - Beran T., Gregor, Karger , Klesal , Pikner , Soukup, Šalanský , Šuchma, Vožický .

Branky :  3x Lukáš Š., 2x Jirka, Tomáš, Oliver, 1x Dominik, Lukáš G.

Všichni hráči si s chutí zastříleli a zaslouží pochvalu za přístup k zápasu.

24.10.  Aritma - SK Ďáblice  3 : 2  (1:2)       7+1

V soutěži 7+1 jsme nastoupili proti výsledkově nevyzpytatelnému soupeři z Ďáblic. Část jeho hráčů roč.2000 včetně dlouhého brankáře vzbuzovala respekt, ale ten z nás spadl hned v úvodu utkání.

Začali jsme herně dobře a vytvářeli si šance, bohužel při zakončení nám chybělo víc klidu. Soupeř hrozil z brejků a ze standartek, a po rohu nás ve 13. min. potrestal gólem na 0:1, na vině bylo i naše statické bránění při tom rohu. Kluci se ale zvedli a Lukáš Š. potvrdil svoji formu a vyrovnal. Bohužel v poslední minutě půle jsme inkasovali branku ( nepřistoupení ke střílejícímu hráči).

O poločase jsem nabádal ke klidu v koncovce . Úvod 2. půle se nám povedl,Oliver zatáhl k lajně a naservíroval Petrovi H. míč před odkrytou branku a ten tentokrát již proměnil- 2 : 2 a gól jak z učebnice rychlých protiútoků. Hra byla potom bojovná, utkání bylo pro našich 11 hráčů fyzicky náročné. Vyvinuli jsme tlak a spálili několik šancí. Před koncem zápasu propadl míč naší zálohou, obránci nestihli a útočník hostí šel sám- ale zklamal v koncovce i díky vyběhnutí Lukáše z branky. Tady jsme měli štěstí, a když to již vypadalo na remízu, dostal Oliver pas do brejku a podél brankáře nám vystřelil výhru 3:2 gólem v poslední minutě.

Výhru jsme si v bojovném a dramatickém utkání zasloužili, byť jsme mohli také 2:3 prohrát. Přece jen jsme měli o trochu víc v držení balon a místy si vytvořili tlak. Soupeř nebyl vůbec jednoduchý a tentokrát se k nám v závěru přiklonilo štěstí, které nám chybělo např. na Zličíně. Ale šli jsme mu naproti a zápas si vybojovali.

Výborný výkon Jirka a Lukáš Š, velmi dobrý výkon Michal , Dominik , Oliver a Petr H., dobrý výkon Petr S.,Matěj Č., bojovný výkon podali a svoje úkoly splnili Matěj Kl. a Lukáš T.  Lukáš G. v brance dnes pozorný,po většinu utkání jistý a dobré výkopy.

nastoupili : Gregor - Čížek, Havlíček, Hron, Klesal, Klouček, Soukup, Šalanský , Šuchma, Tříska, Vožický.

Branky :  Lukáš Š, Petr H. a Oliver.

Podzimní část soutěže završíme na Unionu Žižkov příští neděli, zatím máme na 2. místě jen prohru na Zličíně. Důležitější ale je,že jsme se všem soupeřům , kteří byli povětšinou starší než my, herně vyrovnali, ve většině zápasů jsme byli lepší a snažili se hrát fotbal , bez odkopů a nákopů....a také jsme hráli kontaktně, tak jak má fotbal vypadat a prostřídali většinu kádru, který máme v této soutěži jednoznačně nejširší.