Střešovice - Aritma B 3 : 1 ( 0:1)

19. 4. 2009

Po úterním přáteláku s Kopaninou jsme ve středu i ve čtvrtek trénovali na trávě, potěšila mě zejména dobrá účast na středečním mimořádném tréninku- 13 hráčů.

SK Střešovice - Aritma B  3 : 1 ( 0 : 1 )

V neděli v poledne jsme se sešli na střešovické umělce k zápasu s domácími,nastupujícími pravidelně s ročníkem 2000. Na podzim jsme prohráli 1:9 a v zimním turnaji 0:10,tak jsme to už konečně chtěli napravit.

Přivezli jsme maximální možný počet 16 hráčů (4 kluci 2000, 10x 2001 a dva roč. 2002) s cílem hrát na 2 sedmičky a pravidelně je střídat,aby nám tentokrát nedošly síly.

To se v prvním poločase dařilo,byli jsme víc než vyrovnaným soupeřem a v 18. minutě Jirkovu střelu (nebo spíš nákop) neudržel domácí brankář a vedli jsme 1 :0, což před zápasem asi nikdo nečekal. Hra byla naprosto vyrovnaná a je škoda,že v této fázi zápasu,kdy jsme hráli dobře,jsme neproměnili svoje šance,vedení mohlo být i vyšší.

Bohužel hned na začátku 2.poločasu Střešovice vyrovnaly a brzy přidali po naší nedůslednosti i vedoucí gól. Začínali nám utíkat jejich útočníci a nevěděli jsme si s tím rady. Za stavu 3:1 pro domácí jsem zredukoval sestavu, aby se hra opět vyrovnala.To se nám povedlo, další branky jsme již neinkasovali,ale ani jsme si ve 2.půli nevytvořili šance.Díky našim nepřesným přihrávkám a docházejícím silám dohráli domácí již bez obav o výsledek.

Hodnocení-  výsledek 1 : 3 je slušný a před zápasem bych ho určitě bral, ale po poločase 1:0 a pěkném výkonu v 1. půli byl 2.poločas trochu zklamáním. Nicméně se nám povedlo většinu zápasu odehrát na 2 sedmičky a v 1. poločase soupeře pořádně potrápit, což jsme chtěli. Dlužno také dodat, že rub hry na 2 sedmy je ten,že kluci v této sestavě nejsou sehraní. Na druhou stranu v tomto věku při vývoji ve 2.poločase mohl také zápas skončit debaklem (jako se nám stávalo na podzim), ale z toho jsme se snad již poučili. Celkově nikdo nevyčníval a všichni předvedli poctivý výkon, líbili se mi opět oba brankáři,kteří se rovnoměrně střídali a měli hezké zákroky.

Po zápase ocenil naší hru  i trenér soupeře, (tak jako s Duklou i na Čechii), jenže body nám to tentokrát nepřineslo. Příští mistrák máme doma Bílou Horu, kde jsme na podzim prohráli 2 :3, byť jsme po většinu zápasu byli lepší,tak uvidíme..