Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj Kravaře 23.8.2010- 4. místo

Turnaj Kravaře u Opavy - 23.8. 2010

V pondělí 23.8. jsme z Jeseníku odjeli na silně obsazený turnaj do Kravařů u Opavy, sídla Bully Areny Evžena Hadamczika. Přivítal nás nádherný areál, horké počasí a silní soupeři: na 2 týmy rozdělený FC Baník Ostrava, SK Kravaře, Slezský FC Opava.

Hrálo se 2x15 každý s každým.

Aritma- SK Kravaře  1 : 1

V zápase s velmi urostlými domácími hráči jsme začali dobře a dostali se do vedení. Domácím se ale povedlo vyrovnat a v poslední minutě nedali penaltu.

Aritma - Baník Ostrava B    1 : 1

Proti pozdějšímu vítězi turnaje jsme začali dobře. Po Michalově zranění ještě Jirka z trestňáku skóroval na 1:0, ale potom byl již lepší Baník. Povedlo se mu nakonec vyrovnat.

Aritma - Baník Ostrava  A   3 : 1

Před utkáním jsem klukům kladl na srdce,aby hráli fotbalově a nezbavovali se v žádném případě míčů zbytečně. Vzali si to k srdci a dařilo se jim,po výborném výkonu vedli již 3 : 0. Cenná výhra nad Baníkem.

Aritma - SFC Opava  0 : 1

Utkání s Opavou bylo velmi vyrovnané, podali jsme opět solidní výkon. V případě výhry bychom vyhráli celý turnaj,ale po brance,kterou jsme dostali v posledních sekundách hry jsme nakonec brali 4. místo.

Celkově jsme na turnaji podali solidní výkon. Dle ředitele turnaje jsme hráli nejlepší fotbal, já si to nemyslím,ale na naše poměry to nebylo špatné...Soupeři byli velmi urostlí , jen Baník byl jako my. Všichni pak byli velice silní na míči a v osobních soubojích. Tahle zkušenost nám určitě prospěla.

1. Baník Ostrava B, 2. SFC Opava , 3. SK Kravaře, 4. Aritma , 5. Baník Ostrava A.

 Komentář- Opavský deník: 

http://opavsky.denik.cz/fotbal_region/v-kravarich-byl-nejlepsi-ostravsky-banik-20100827.html