Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj v Ústí nad Labem - 5. místo

18. 5. 2010

Do Ústí nad Labem na hřiště Ravelu jsme přijeli na turnaj,hraný systémem 5+1 na malé hřiště, ale s poměrně dlouhou hrací dobou, 2x15 min., takže padalo hodně branek.

Naše výsledky:

Ravel Ústí  A  1 : 8,  Ravel Ústí B  3 : 5,  ČL Neštěmice  6 : 3,  Forward One Děčín 4 : 4,

Teplice  2 : 10.

Branky celkově :  3 x Míša H.,  4 x Lukáš Š., 3x Oliver ,  2x Jirka, 3 x Tomáš , 1 x Matěj K.

Všichni soupeři byli velmi kvalitní, někteří i tvrdí,ale to k fotbalu patří. Áčko Ústí a Teplice to nandali všem , na ostatní soupeře jsme stačili. S béčkem domácích jsme prohráli zbytečně, Neštěmice jsme po výborném 2. poločase porazili a s Děčínem jsme vedli, potom prohrávali 1 : 4 a dokázzali vybojovat bod v poslední minutě.

Umístění není tak podstatné, na turnaj jsme přijeli sbírat zkušenosti, konfrontovat se s českou mimopražskou špičkou a také zkusit nový herní systém. Za úkol jsme měli kombinovat po zemi,bez dlouhých nákopů, včetně rozehrávky od brankáře, což se nám příliš nedaří,ale kdo to nezkouší, nenaučí se to nikdy...

Takže výkon i výsledek v zásadě průměrný, ale určitě nám to do budoucna něco dalo.