Jdi na obsah Jdi na menu

Újezd n.lesy - Aritma 0 : 4 ( 0:2 )

24. 4. 2010

23.4.  Újezd nad Lesy - Aritma  0 : 4 ( 0:2)

Po páteční odpolední cestě Prahou jsme nastoupili v Újezdě nad Lesy proti domácím,kteří jsou sice u dna tabulky, ale dostávají v zápasech málo gólů a dobře brání ( na podzim jsme je s obtížemi porazili  2 : 0).

Od začátku zápasu jsme měli převahu a míč byl stále na našich kopačkách, vedoucí gól dal Oliver v 9. minutě. I nadále jsme soupeře tlačili a snažili se o hru po křídlech, střídavě s větším a menším úspěchem. V poločase jsme vedli 2:0, když Matěj Karger dobře dorazil míč vyražený gólmanem.

Ve 2. poločase jsme trpělivě pokračovali v tlaku, hráli jsme jen na 2 obránce,kteří byli spolehliví ( Lukáš Š. a Petr S., později Michal H.a Jirka).Spousta našich střel a šancí jsme neproměnili, zvlášt Michal H. to zkoušel z dálky, šance měl Jirka atd.. Takže nakonec ve 2. poločase 2x skóroval Pavel, poslední gól dal těsně před koncem.

Zaslouženě jsme vyhráli, s výkonem jsem spokojen tak na 90%, umíme zahrát lépe, ale kluci se snažili občas o kombinací a hradba soupeře se někdy těžko překonává.

Nastoupili Lukáš G. v brance a v poli Petr S.,Lukáš Š., Michal H., Matěj Karger a Klouček, Lukáš T., Michal Pikner a Jirkovský, Jirka ,Pavel a Oliver, který po 1.poločase odstoupil pro zranění.

24.4.  Aritma B - Dukla B  7 : 7

V sobotní přestřelce na Aritmě jsme pomohli béčku našimi hráči roč. 2002 ( Petr H., Štěpán, Adam a Míša P.), které doplnili Michal H. a Petr S., v brance pomohl Pavel ( a dobře chytal ). Střídali jsme se pravidelně s Bobovou sedmičkou cca po 6 minutách, takže kluci odehráli půlku zápasu celkem. Náš minizápas jsme vyhráli ( 7:2 nebo 7:3, tedˇ nevím přesně..),bojovností se nám povedlo v posledních vteřinách zápasu vyrovnat.