Jdi na obsah Jdi na menu
 

White Trans Cup na Aritmě- 3. místo

7. 6. 2010

White Trans Cup -  6.6.2010 - Aritma

V neděli jsme uspořádali domácí turnaj na Aritmě. Velmi hezké ceny ( i dle ohlasu soupeřů ) dodal White Trans, dále se podíleli Isoline a Sportfotbal. Já jsem se celou dobu věnoval pořadatelství, takže zas tolik podrobností k našim zápasům nemohu dodat.

Celkově 3. místo ve velmi vyrovnané a zajímavé konkurenci týmů z různých částí Čech je jistě úspěch. Klukům patří dík za odehrání turnaje ve velkém vedru, kdy si museli sáhnout na dno sil.

Neprohráli jsme např. s prvním Zličínem, celková bilance 6 výher, 1 remíza a 2 porážky. Ve fotbale a v krátkých turnajových zápasech se prostě stává, že jste v utkání lepší a smolně prohrajete, a naopak,že týmu se v zápase tolik nedaří a přesto vyhraje. Obě tyto varianty nás v neděli potkaly,ale závěrečné 3. místo je krásné. Např. hezký fotbal předváděla Příbram a nakonec je šestá, to je prostě fotbal..

Všichni soupeři ocenili dobrou organizaci turnaje, solidní výkony rozhodčích a velkou vyrovnanost startovního pole,prakticky každý mohl porazit každého,což dodalo turnaji zajímavost. Až na to vedro,ale to se bohužel nedá ovlivnit. Také ocenili zázemí Aritmy ( byť je rozestavěno), např.šatny na turnaj .

Dík patří Alešovi za hezké a originální ceny, Petrovi za pískání ,Martinovi za pomoc se sháněním partnerů turnaje a taky oběma správcům.

Konečné pořadí:

1. FC Zličín        23

2. AFK Pečky    20

3. SK Aritma     19   skóre  20 : 4 !!

4. ČL Neštěmice 15,  5. Loko 15,  6. Sp.Příbram 11, 7. Kablo  10,

8. Brandýs/Boleslav 8, 9. Kounice 3, 10. Slaný 0.

Naše výsledky:  Aritma -  Slaný  6 : 0, Kablo 2 : 0, Příbram 2 : 0, Neštěmice 0 : 1,

Kounice 3 : 0, Zličín 0 : 0, Loko 4 : 0, Pečky 0 : 2, Brandýs 3 : 1. 

Naši střelci : 9x Michal ( nejlepší střelec turnaje) ,3x Lukáš G., 2x Tomáš a Štěpán ,

po 1 brance Jirka, Lukáš Š., Oliver a Filip.

Ceny předal reprezentant ČR ve fotbale Radek Šírl. Všechny výsledky budou zveřejněny na webu turnaje .