Jdi na obsah Jdi na menu

Zbraslav - Aritma 7 : 1 (4:0)

11. 10. 2009

SK Zbraslav  -  Aritma  7 : 1  (4:0)

K souboji o čelo tabulky jsme na Zbraslav přijeli v běžné naší sestavě, takže se opravdu není na co vymlouvat. Byť jsme byli řádně rozcvičení,hned v 1. minutě jsme nechali domácí vystřelit a bylo to 1:0.

V 6. minutě už vedli domácí 2:0, my jsme pozdě přistupovali k jejich hráčům a všude jsme byli druzí. Potom není divu,že skóre narůstalo.

Ve 2.poločase na chvilku pomohlo posílení obranných řad, snížili jsme na 4:1 (Michal H.) ,ale to bylo z naší strany všechno. Vyklidili jsme domácím střed pole a nechali je hrát.

Ne všechno bylo z naší strany úplně špatně, ale pokud jsme si vytvořili 1-2 šance,neproměnili jsme. Soupeř byl rychlejší,tvrdší a v případě třech jeho dobrých hráčů i techničtější (respektive technika předvedená v rychlosti).

Prohráli jsme po zásluze, pokud budu hledat nějaké plus v tomto zápase, tak to,že jsme to až do konce nezabalili a snažili se hrát. Také by zápas při takovém vývoji mohl skončit děsivým skóre, takže aspoň to. Že by kluci nebojovali,to jim nemohu vyčítat,ale po první brance jsme byli zbytečně zakřiknutí.

Takže teď jsme zpátky na zemi a ty trenére přemýšlej,jak si je to připravil na zápas o čelo tabulky....

Nestřílí se z toho,hrajeme dál ...platí že výhry patří hráčům a prohra trenérovi..

V sobotu prohrálo béčko na Loko vltavín 2 : 3, za účasti Pavla(1 gól),Míši P.,Matěje Kloučka a Míši J.