Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zhodnocení soustředění - srpen 2010

Soustředění -  srpen  2010

Soustředění jsme zahájili na půdě Aritmy tréninkem v pondělí 16.8. , další tréninkovou jednotkou ve středu 18.8., kdy jsme na hlavním hřišti natočili i moc hezké video na nábor hráčů. Potom jsme po obědě U Řezníka nasedli ve Veleslavíně do vlaku a odjeli k přáteláku do Peček.

Pečky - Aritma 3 : 9   po našem docela obstojném výkonu,když se nám dařila zejména rychlá přechodová fáze. Nečekaně vysoké vítězství nad jindy těžkým soupeřem.

Ve čtvrtek jsme ještě zatrénovali , první část soustředění proběhla za účasti 20 hráčů.

Jeseníky 21.8. - 28.8.2010

V sobotu 21.8. jsme odjeli od Aritmy autobusem. Po delší,ale bezproblémové cestě jsme dorazili do Jeseníku. Ubytování  i strava byly výborné. Jídlo bylo povětšinou podle jídelníčku,který jsem sám sestavil,a snídaně byly bohaté. Veškeré info i fotky už proběhly internetem. Počasí nám přálo, a okolní prostředí i stadion v Jeseníku byly krásné.

Program- neděle výlet na Praděd,  pondělí turnaj v Kravařích u Opavy,(ten popsán jinde), v úterý 2 tréninky a grilování kuřecích steaků,  ve středu opět 2 tréninky. Večer pak jako vždy řádili kluci volně na dětském hřišti u hotelu.

Ve čtvrtek trénink, výlet do rezervace Rejvíz a odpoledne zápas:

Jeseník - Aritma 2 : 4, v utkání se prostřídalo všech našich 20 hráčů, hra byla z naší strany pouze průměrná, odpovídající počtu střídání.

V pátek potom poslední trénink a po obědě exkurze do krasových jeskyní Na pomezí , která se určitě líbila. Potom už večer balení a v sobotu cesta na Aritmu se zastávkou u McD...

Nikdo se nám nezranil,neztratil se ani neonemocněl. Navzájem k sobě i k ostatním se chovali kluci docela dobře.

Moc se nám v Jeseníkách líbilo,( Týně taky :)) tak uvidíme,jestli ještě někdy pojedem...??